Partizan srušio Zvezdu za vrh i jesenju titulu: Penal za crno-bele, dva poništena gola Mijatovića i prekidi zbog navijača obeležili derbi

Nova 20.12.2023  |  Autor: Oliver Mijušković
Partizan srušio Zvezdu za vrh i jesenju titulu: Penal za crno-bele, dva poništena gola Mijatovića i prekidi zbog navijača…

Sve zanimljive detalje pročitajte i pogledajte u blogu Nova.rs Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu sa 2:1 u Humskoj u 171. večitom derbiju, koji je odigran kao zaostali meč 9. kola Superlige Srbije.

Partizan srušio Zvezdu za vrh i jesenju titulu: Penal za crno-bele, dva poništena gola Mijatovića i prekidi zbog navijača obeležili derbi Strelci za Partizan bili su Bibars Natho iz penala u 41. minutu, a na 2:0 povećao je Mateuš Saldanja u 66. minutu. Nadu Zvezdi da može makar do boda dao je Šerif Endiaje u 71. minutu, ali su crno-beli sačuvali prednost i odneli sva tri boda. Oba poluvremena bila su izuzetno zanimljiva, oba tima su imala odličnih prilika, a Jovanu