Zvezda u pioniru konačno napravila brejk: Maestralni Miloš Teodosić dirigovao orkestrom, crveno-beli srušili Makabi!

Kurir 21.12.2023

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Makabi na gostovanju u utakmici 16. kola Evrolige rezultatom 92:98 Zvezda je odigrala odlično prvo poluvreme.

Kontrolisala ritam, skok uz odličan procenat šuta za tri. Najefikasniji je bio fantastični Teodosič sa 15 poena uz 8 asistencija. Tobi je upisao 12, a Bolomboj 11 poena. U trećoj četvrtini proradio je Rokas Gedraitis koji je postigao čak 16 poena, a Zvezda stekla ubedljivu prednost za 65:79 na kraju treće deonice. U poslednjoj deonici Makabi je pokušao da se vrati, približio se u finišu, ali su crveno-beli uspeli da sačuvaju prednost i zabeležu vrednu pobedu. Ovo