Građani slavili na "gudison parku" Mančester siti okrenuo Everton na teškom gostovanju

Kurir 27.12.2023

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima Everton sa 3:1, u meču 19. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Evrton golom Džeka Harisona u 29. minutu, a Siti je do preokreta i pobede stigao pogocima Fila Fodena u 53, Hulijana Alvaresa iz penala u 64. i Bernarda Silve u 86. minutu. Siti je na četvrtom mestu na tabeli sa 37 bodova, pet manje i utakmicom manje od prvoplasiranog Arsenala. Everton je na 17. poziciji sa 16 poena. U narednom kolu, Siti će dočekati Šefild junajtedu, dok će Everton gostovati Vulverhemptonu. (Beta) 01:39 NE VIDIM ISKRENU EMOCIJU, KORISTE