Ludnica u Lutonu: Čelsi od gotovog umalo napravio veresiju, Đorđe Petrović heroj "plavaca"

Večernje novosti 30.12.2023

MALO je reći - neverovatan meč odigrali su Luton i Čelsi u 20. kolu Premijer lige, a navijači na Kenilvort Roudu imali su šta da vide. Iako je Čelsi vodio 0;3, na kraju je strepeo do poslednje sekunde za trijumf - konačan rezultat bio je 2:3.

Tanjug/AP Čelsi je odlično otvorio meč u Lutonu, brzo došao do vođstva i kontrolisao igru, a kako je vreme teklo, razgovorpadio se domaćin gladan i željan da javnosti pokažće da nije slučajno u Premijer ligi. Kol Palmer je u 12. minutu utišao domaću publiku, a drugi gol postigao je u 70. minutu, Noni Madueke zatresao je mrežu u 37. minutu. Delovalo je da će "plavci" rutinski savladati novajliju u Premijer ligi. Zainatili su se domaći u završnici meča. Prvo je Ros