"Моја највећа жеља је била да играм са Новаком" Олга не може да сакрије емоције после победе - њене речи ће вас одушевити!
Курир 31.12.2023

Српска тенисерка Олга Даниловић није могла да сакрије емоције након што је са Новаком Ђоковићем донела вредан бод Србији на Јунајтед купу.
Новак је данас победио Жанга, док је Олга изгубила од Женг. А онда, одлучујући меч припао је српском дублу. "Моја највећа жеља је била да играм са Новаком и победим. Тако сам срећна. Хвала свима што сте остали овде са нама на новогодишње вече. Ово је невероватан меч, дала сам све од себе и тако сам срећна што овако завршавам годину." Олга је у чистом суперлативу причала о Новаку Ђоковићу. "Не постоје речи, он је најбољи свих времена и још из моје земље.












