Maestralni Luka Jović: Srbin sa dva gola odveo Milan u četvrtfinale Kupa Italije (video)

Večernje novosti 02.01.2024

SRPSKI napadač Luka Jović dobio je priliku da bude starter za Milan u Kupu Italije protiv Kaljarija. Ukazano poverenje Stefana Piolija iskoristio je na najbolji mogući način u pobedi svog tima od 4:1.

FOTO: AP "Rosoneri" su na poluvreme otišli sa prednošću od 2:0, a strelac oba gola bio je Luka Jović. Prvi pogodak postigao je u 29. minutu kada se dobro snašapo u petercu. 👊 Another goal for Jovic 😍 And what an assist by @TheoHernandez pic.twitter.com/IY5FbFT0bC — SempreMilan (@SempreMilanCom) January 2, 2024 Igrao se 42. minut kada se drugi put upisao u strelce. Odlično je pratio akciju svog tima i našao se na pravom mestu. Oba gola postigao je na asistenciju Tea