"Utakmica je bila gotova sredinom treće četvrtine" Obradović blista posle pobede nad Asvelom - ove košarkaše je posebno pohvalio!

Kurir 02.01.2024
"Utakmica je bila gotova sredinom treće četvrtine" Obradović blista posle pobede nad Asvelom - ove košarkaše je posebno…

KK Partizan stigao je večeras pred svojim navijačima do nove pobede u Evroligi.

Crno-beli su u utakmici 18. kola na svom terenu savladali Asvel rezultatom 90:77 (23:17, 27:14, 19:14, 21:32). Asvel je ostao na začelju sa samo dve pobede. Bila je ovo prva utakmica crno-belih u kalendarskoj 2024. godini, i pobeda kojom su prekinuli niz od dva poraza. Ujedno, tim Željka Obradovića je na najbolji način najavio predstojeći večiti derbi koji se igra u četvrtak, a u kome će Crvena zvezda biti domaćin. Nakon utakmice, utiske je sumirao trener Parnog