FA kup - Mančester siti silovito krenuo u odbranu trofeja, tri meča se ponavljaju

Sportske.net 07.01.2024  |  Sportske.net

Branilac trofeja Mančester siti je silovito startovao u FA kupu, gde je danas na svom ''Etihadu'' lako izašao na kraj sa Hadersfildom i slavio sa ubedljivih 5:0.

Gosti su odolevali prvih pola sata, a onda ih je Foden ''načeo'' vodećim golom u 33. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije asistent kod Fodenovog gola Julijan Alvarez pogodio za 2:0. U nastavku, Oskar Bob je u 58. minutu povisio na 3:0, a do kraja još jedan gol Fodena, pa pogodak Dokua za ''petardu'' i konačnih 5:0. Ubedljiv je bio i Lids, ali na gostujućem terenu protiv Piterboroa. Bilo je 3:0 za goste koji su poveli golom Ampadua u 34. minutu, a početkom