„Ovo je s..nje, dajte pobedu Lejkersim“: Srpski trener Darko Rajaković pobesneo zbog suđenja

Nedeljnik 10.01.2024

Košarkaši Toronto Reptorsa izgubili su sinoć od Los Anđeles Lejkersa rezultatom 132:131, a Darko Rajaković, srpski stručnjak koji se nalazi na čelu kanadske NBA ekipe na konferenciji za štampu održanoj posle utakmice nije krio nezadovoljstvo.

Iako je „nezadovoljstvo“ možda i preblaga reč. Rajakovićevi Reptorsi zabeležili su 22. poraz u sezoni i trenutno se nalaze na 11. poziciji u Istočnoj konferenciji, a kao glavni razlog poraza njegove ekipe srpski košarkaški stručnjak istakao je činjenicu da sudiji Lejkersima u poslednjoj četvrtini sudile čak 23 slobodna bacanja. „Ovo je sramota! Sramota za sudije i da liga ovako nešto dozvoli… Oni su u četvrtoj četvrtini imali 23 slobodna bacanja, a mi dva. Kako da