Srbin izazvao NBA haos! Rajaković uradio ono što niko živ nije očekivao, čeka ga ogromna kazna, a njegovi igrači viču "Do smrti smo uz tebe!"

Večernje novosti 10.01.2024
Srbin izazvao NBA haos! Rajaković uradio ono što niko živ nije očekivao, čeka ga ogromna kazna, a njegovi igrači viču…

Darko Rajaković, trener košarkaškog kluba Toronto Reptors, uradio je jednu potpuno neočekivanu, a za NBA ligu netipičnu stvar - osuo je drvlje i kamenje po sudijama na konferenciji za štampu posle neverovatne završnice utakmice u Los Anđelesu.

FOTO: Tanjug/AP Ekipa srpskog trenera je izgubila od Lejkersa sa 132:131 i to nakon što je njen rival u poslednjoj četvrtini izveo čak 23 slobodna bacanja, a Reptorsi tek dva. Entoni Dejvis je, zahvaljujući odlukama sudija, u četvrtoj deonici ubacio 20 (od svog 41 poena), a u tih 12 minuta izveo je čak 11 penala, i svih 11 pogodio. U celom meču on je šutirao 14 od 36 slobodnih bacanja koje su arbitri dodelili Lejkersima, dok je čitav tim Toronta imao triput manje,