Jović zatajio, Milan ispao: Atalanta utišala "San Siro" i plasirala se u polufinale Kupa Italije!

Kurir 10.01.2024

Fudbaleri Milana poraženi su od Atalante u četvrtfinalu Kupa Italije rezultatom 1:2.

Milan je poveo golom Leaa 45. minutu. Atalanta je momentalno izjednačila pogotkom Kopmajnersa u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena. Isti igrač je pogotkom sa penala u 59. minutu doneo Atalanti veliku pobedu i plasman u polufinale Kupa Italije. Srpski fudbaler Luka Jović odigrao je svih 90. minuta za Milan ali nije uspeo da se upiše u listu strelaca. Atalanta će u polufinalu igrati protiv Fjorentine, koja je dan ranije eliminisala Bolonju. Kurir sport