Herojska pobeda zvezde u Milanu: Crveno-beli prošli kroz pravi pakao, magični Teodosić i Gedraitis utišali Forum

Kurir 11.01.2024

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Milano u utakmici 21. kola Evrolige rezultatom 62:76 Crveno-beli su odigrali fantastično prvo poluvreme.

Od starta su ušli sa velikom energijom. Početak meča je bio izjednačen. a onda neverovatan hendikep za Zvezdu. Hajns je u istom minutu povredio Mitrovića, Nedovića i Tobija. Ipak to kao da je dodatno stimulisalo crveno-bele koji su sa tri uzastopne trojke stigli do prednosti 15:23. Prednost je konstatno rasla , istakli su se sjani Teodosxič sa asistencijama, Gedraitis i Bolomboj za 31:47 na poluvremenu. Zvezda je loše ušla u nastavak meča, Armani je serijom 9:0 za