Drama sa srećnim krajem: "Parni valjak" od 0:16 do VELIKOG preokreta protiv Makabija

Euronews 12.01.2024  |  Autor: Euronews

Košarkaši Partizana prekinuli su mini seriju od dva uzastopna poraza u Evroligi i na krilima neverovatnog preokreta, došli do pobede nad Makabijem u Beogradu! Crno-beli počeli su katastrofalnu utakmicu protiv ekipe iz Tel Aviva.

Gubili su 0:16, pa u jednom trenutnu i sa 24 razlike, da bi zahvaljujući fenomenalnoj igri u drugom poluvremenu, na kraju, stigli do preokreta i 11. trijumfa u sezoni - 88:79 (11:29, 25:23, 31:15, 21:12) Gotovo 20.000 navijača u Areni imalo je priliku da gleda neverovatnu utakmicu, veliku borbu i pravu dramu, koja je na zadovoljstvo cele dvorane, završena sa srećnim ishodom. Iako su crno-beli očajno otvorili utakmicu i bili u zaostatku 16 poena u prvih pet minuta,