Spektakularni "rolerkoster" u Njukaslu, košmar Vokera, "lepotica" Silve, "bljesak" De Brujnea i "zlatni gol" Boba za pobedu Sitija!

Sportske.net 13.01.2024  |  Sportske.net
Spektakularni "rolerkoster" u Njukaslu, košmar Vokera, "lepotica" Silve, "bljesak" De Brujnea i "zlatni gol" Boba za pobedu…

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Njukasl u gostima sa 3:2, u derbiju 21. kola engleske Premijer lige.

Gledali smo fantastičan okršaj i neverovatne preokrete. Gosti su poveli preko Bernarda Silve, domaći preokrenuli do poluvremena golovima Isaka i Gordona, da bi u nastavku rezervisti De Brujne i Bob doneli trijumf braniocu titule. Siti je sada skočio na drugo mesto sa 43 boda, što je dva manje od lidera Liverpula. Njukasl je deseti sa 29 bodova na svom kontu. Prvo poluvreme bilo je žestoko i pravo premijerligaško. Videli smo tri sjajna gola, tempo je bio strahovit,