Zvezda sa pola gasa srušila Borac: Crveno-beli u laganom ritmu savladali Čačane, Jagov rafal trojki!

Kurir 14.01.2024

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Borac iz Čačka u utakmici 16. kola ABA lige rezultatom 90:74.

Zvezda je prva na tabeli sa skorom 14-2, dok se Borac nalazi na desetom mestu sa sedam pobeda i devet poraza. Zvezda je odlično ušla u meč i već u prvoj četvrtini stekla ubedljivu prednost 35:18. Međutim Borac je iskoristio pad u igri Zvezde i potpuno se vratio u meč, na poluvremenu je bilo 51:44 U trećoj četvrtini vodila se velika borba, Zvezda je uspela da stekne dvocifrenu prednost. Na kraju treće deonice bilo je 73:62 U poslednjoj deonici Zvezda je prelomila