Дечак (2) умро од глади и жеђи поред очевог тела: Пронашли га склупчаног, данима се мучио - "Остао је у мраку и био престрављен"
Курир 17.01.2024

Двогодишњи дечак Бронсон Батерсби, из Скегнеса у Великог Британији, умро је од глади поред тела свог оца који је преминуо од срчаног удара.
Овај случај изазвао је бес на острву, и многи се питају зашто социјалне службе нису спасиле малишана. Бронсонова мајка Сара (43), рекла је да људи морају да се ослоне на социјалне раднике, како би знали да су деца безбедна. У градићу у ком је живео преминули дечак покренута је инспекција свих социјалних служби. Њих двојица су последњи пут виђени 26. децембра, дан после Божића. Кенет, шездесетогодишњи отац дечака је убрзо након тога преминуо од срчаног удара.






