UŽIVO - Đoković spasio četiri set lopte, pokazao karakter šampiona i poveo protiv inspirsanog domaćina!

Sportske.net 17.01.2024  |  Sportske.net

Najbolji teniser svet Novak Đoković vodi protiv domaćeg tenisera Alekseja Popirina sa 2:1, po setovima 6:3, 4:6 7:6 (4) u meču drugog kola Australijan opena.

Publika na "Rod Lejver areni" uživa u fenomenalnom tenisu. Aleksej Popirin igra jedan od najboljih mečeva u karijeri, ali aktuelni šampion svejedno vodi i bliži je plasmanu u treće kolo. Ipak, u drugom setu Australijanac je imao sjajan odgovor. Stigao je Popirin do brejk lopti u četvrtom gemu, iskoristio prvu i poveo sa 3:1. U narednom gemu Australijanac je potvrdio brejk, ali mu je ruka zadrthala kod rezultata 5:3 kada je servirao za izjednačenje. Došao je tada