Da li je vreme da Bajern ostane bez titule? Bavarci (opet) kiksnuli, Leverkuzen se osamio na prvom mestu

Večernje novosti 21.01.2024

Fudbaleri Bajerna napravili su neprijatno iznenađenje svojim navijačima pošto su izgubili od Verdera na domaćem terenu rezultatom 1:0.

FOTO: Tanjug/AP Mučio se Bajern celu utakmicu, u prvom poluvremenu su čak i primili pogodak koji je gostima opravdeno poništen zbog faula na sredini terena. Tokom drugog poluvremena je viđena ista slika. Domaćini su napadali, međutim nisu stvarali velike šanse, a Verder je u 59. minutu uspeo da stigne do vođstva. Mičel Vizer je primio loptu po desnoj strani terena, prevario Dejvisa i iz veoma teškog ugla loptu zakucao u mrežu Nojera koji nije mogao ništa. Do kraja