Zvezda kasno upalila motore: Fenjeraš Alba držao čas košarke, crveno-beli u finišu zakuvali meč i izbegli potpunu bruku!

Kurir 25.01.2024

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Albe u Berlinu u utakmici 23. kola Evrolige rezultatom 89:80 Gledali smo tvrdu prvu četvrtinu.

Zvezda je vodila na početku, a potom domaćin prelazi u blago vođstvo do kraja prve četvrtine, koja je završena rezultatom 18:16. Početak druge četvrtine obeležila je tehnička greška Janisu Sferopulosu zbog nedosuđenog očiglednog prekršaja na Gilespiju. Alba to koristi i stiže prednost, domaćin je nametnuo svoj brzi ritam, Zvezda se mučila u organizaciji napada i prednost domaćina je narasla do +14. Na poluvreme se otišlo rezultatom 51:36 U trećoj četvrtini potpuni