Nezapamćen skandal trese EP: Hitno pokrenuta istraga zbog čudesnog gola koji je odveo Francuze u finale! Šveđani kipte od besa!

Kurir 27.01.2024
Nezapamćen skandal trese EP: Hitno pokrenuta istraga zbog čudesnog gola koji je odveo Francuze u finale! Šveđani kipte od…

Utakmica za anale viđena je u polufinalu ovogodišnjeg Evropskog prvenstva u rukometu.

Francuzi su savladali Šveđane posle produžetka rezultatom 34:30, a meč je obeležio jedan od najkontroverznijih golova u istoriji ovog sporta. Francuzi su sjajno otvorili meč, imali su ogromnih +6 na poluvremenu (17:11), ali Šveđani su zablistali u nastvaku, napravili čudesan preokret i u poslednji minut ušli sa dva gola prednosti 27:25. Francuzi su najpre smanjili zaostatak, a onda i napravili neviđeno čudo. Sa istekom vremena dobili su faul na više od 10 metara