Krstović doneo prednost, Đenova preokrenula za šest minuta: Bivši centarfor Crvene zvezde strelac u porazu Lećea

Kurir 28.01.2024

Fudbaleri Đenove pobedili su na svom terenu Leće rezultatom 2:1, u utakmici 22. kola Serije A.

Leče je poveo u 31. minutu golom koji je postigao Nikola Krstović. Crnogorski fudbaler je pre toga, u 18. minutu, promašio jedanaesterac. Đenova je izjednačila pogotkom Matea Retegija u 70. minutu, a pobedu joj je doneo Kaleb Ekuban golom u 76. minutu. Đenova je posle druge uzastopne pobede, ukupno sedme u prvenstvu 11. na tabeli sa 28 bodova. Leće je nastavio niz bez pobede, vezao je treći poraz i zauzima 14. mesto na tabeli sa 21 bodom. Kurir sport Bonus video: