"Judo, presešće ti izdaja!" Sramni grafiti na ulicama prestonice zbog šokantnog transfera fudbalera: Pogazio si sve naše ideale!

Kurir 29.01.2024
"Judo, presešće ti izdaja!" Sramni grafiti na ulicama prestonice zbog šokantnog transfera fudbalera: Pogazio si sve naše…

Fudbaleri Hajduka poraženi su pred prepunim stadionom u Splitu u derbiju kola od Rijeke rezultatom 2:1, a utakmica je imala vruću uvertiru.

Hajduk i Rijeka sada imaju po 41 bod na prvom mestu, dok je zagrebački Dinamo na četiri boda i utakmicu manje od velikih rivala. Splićani su imali prednost na poluvremenu do koje su stigli golom Pukštasa u 15. minutu, ali su gosti došli do preokreta pogocima Obregona u 55. i Selahija u 75. minutu. Pre početka utakmice, Hajduk je na "Poljudu" predstavio dva nova, ogromna pojačanja - Ivana Perišića i Josipa Brekala. IVAN PERIŠIĆ I JOSIP BREKALO 🔴🔵