Mila je imala samo 3 godine kada je umrla zbog greške lekara "Doktor nas je izbacio iz ordinacije, dete mi je umrlo za 14 sati"

Kurir 29.01.2024
Mila je imala samo 3 godine kada je umrla zbog greške lekara "Doktor nas je izbacio iz ordinacije, dete mi je umrlo za 14 sati"…

Mila Andrić (3) je devojčica koja je pre 25 godina život izgubila zbog lekarske greške i nesavesnog lečenja.

Njena majka, Ljiljana Andrić, se seća kobnog dana do detalja. - Sve je to trajalo 14 sati, čak nije ni jedan ceo dan. Ona je ujutru našto osetila kao mučninu, bila onako neraspoložena, pa smo opet rešili da krenemo do lekara. Otišli smo prvo do doktora Hadžića, koji je pregledao dete i dao uput za bolnicu za dečijeg hirurga. Mi smo otišli gore, primio nas je doktor Nebojša Zlatanović. Da se ne podsećam cele situacije jer mi je bilo mučno njegovo ponašanje. Svelo se

Ispovest »

Ključne reči

Najnovije vesti »