Zvezda afričkog kupa nacija za horor start dobila samo žuti karton: Tužan kraj aktuelnog šampiona posle penala (video)

Kurir 30.01.2024

Fudbalska reprezentacija Senegala neće odbraniti titulu na Afričkom kupu nacija, pošto je izgubila od domaćina takmičenja Obale Slonovače posle izvođenja jedanaesteraca, nakon što je u regularnom delu i posle produžetaka bilo nerešeno 1:1 (5:4).

Senegal je poveo u četvrtom minutu golom koji je postigao Habib Dijalo, posle dodavanja Sadija Manea koji je u uvodnim minutima imao sreće pošto je sudija odlučio da mu pokaže samo žuti karton za izuzetno oštar start đonom na nogu protivnika. Sadio Mane is so lucky here, this was a straight red card. pic.twitter.com/WJPjhoLSEZ — Temidayo (@thisistemidayo) January 29, 2024 Izjednačio je Frank Kesi u 86. minutu iz jedanaesterca. Regularni deo utakmice završen je