Дете гледало како му туку мајку! Језиво насиље на Врачару: Жену нису успели да опљачкају, па је крвнички изударали! (фото/видео)
Блиц 31.01.2024

На инстаграм страници "сербиаливе_београд" појавио се видео-снимак насиља и наводног покушаја пљачке на Булевару ослобођења на Врачару.
Како се наводи у опису, неколико особа је у 19 часова напало жену са дететом. "Ова особа је и још две поред ње су вечерас око 19х сати напале на станици, преко пута "Франша", нашу Елену са малим дететом. Желеле су да јој украду телефон, али пошто нису успеле, изударале су Елену песницама по лицу. Апелујемо на све да се пазе јер овај град никако није безбедан!", наводи се у опису снимка. На снимку се види и повређена жена, која показује повреде - модрице испод ока









