Евертонови прекиди поништили Ришарлисонове мајсторије, Тотенхем у 90+ испустио победу!

Спортске.нет 03.02.2024  |  Спортске.нет

Фудбалери Евертона и Тотенхема ремизирали су на "Гудисону" резултатом 2:2 у 23. колу Премијер лиге.

У центру пажње био је двоструки стрелац и бивши играч Евертона - Ришарлисон, који је данас постао први Бразилац са 10+ голова у "лигама петице" у текућој сезони. Али, његове голове поништили су Евертонови прекиди у 30. и 90. минуту. Већ у четвртом минуту гости су повели када је Удоги одлично центрирао, а Ришарлисон поставио ногу и послао лопту под пречку за 0:1. И поред примљеног гола, Евертон је деловао веома добро, а домаћи су били посебно опасни из прекида,