Težak poraz rukometaša u Šapcu: Metaloplastika - Vranje 38:19

Vranje news 04.02.2024  |  Vranjenews

Rukometaši Vranja 1957 doživeli su težak poraz od šabačke Metaloplastike rezultatom 38:19 (19:10), u prvoj utakmici 15. kola najelitnijeg rukometnog šampionata Srbije, kojom je označen nastavak Super rukometne lige nakon zimske pauze.

Pred oko 900 gledalaca u Šapcu, Vranjanci od starta utakmice nisu bili u stanju da se ozbiljnije suprotstave timu koji je jedan od kandidata za osvajanje lige. Šapčani su poveli sa 3:0, pa uglavnom do pred kraj poluvremena održavali prednost od 5-6 golova razlike, da bi ekipa Vranja u poslednjem minutu prvog dela igre primila čak tri gola i omogućila domaćinu da na odmor ode sa devet golova viška. U nastavku su Šapčani brzo stigli do petnaestak golova prednosti i