Težak poraza Čelsija: Junajted razbio nesrećni Vest Hem, Šumari i Trešnjice podelili bodove!

Hot sport 04.02.2024

Zanimljiva tri meča na Ostrvu Fudbaleri Čelsija su doživeli novu noćnu moru na Stamford Bridžu, gde su se suočili sa porazom od Vulverhemptona rezultatom 2:4 (1:2).

Iako su Plavci imali prednost u 19. minutu golom Palmera, to zadovoljstvo je trajalo samo tri minuta, jer je Kunja brzo izjednačio i krenuo u misiju het-trika. Veče nije bilo naklonjeno Čelsiju, jer su do poluvremena primili još dva gola, uključujući i nesrećni autogol Disasija u 43. minutu. Drugi gol Kunje doveo je Vulverhempton u vođstvo od 2:1. U drugom poluvremenu, Kunja je kompletirao het-trik postigavši još jedan gol iz penala u 82. minutu. Čelsi je samo