Bruka Partizana u Areni: Split održao lekciju, nastavljena očajna serija crno-belih

Nova 05.02.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Košarkaši Partizana poraženi su od Splita u beogradskoj Areni rezultatom 67:74 u okviru 19. kola ABA lige.

Hrvatski tim je vodio većim delom utakmice, a od sredine druge četvrtine, preciznije od kada je poveo sa 26:27, više nije ispuštao prednost. Partizan je imao mali nalet u trećoj četvrtini, onda je zapretio i u četvrtoj, ali je Split odigrao staloženo i na kraju zasluženo slavio bez velike drame u završnici. Crno-beli su na ovom meču igrali bez Kevina Pantera i Pi Džej Doužera, a u prvom poluvremenu minutažu nije imao ni Bruno Kaboklo. Beogradski tim je šutirao