Њима је велики успех и то што се грађанима Србије укида новац из ЕУ?! Апсурдно! Део опозиције чека да се казни наша земља!
Курир 08.02.2024

Део српске опозиције поздравља резолуцију Европског парламента о изборима који су одржани 17. децембра прошле године а која би данас требало да буде усвојена, иако у њој нема једне ставке која је повољна по нашу земљу.
Наиме, у резолуцији се позива на међународну истагу о изборима 17. децембра, што тешко да би и једна земља ЕУ дозволила у свом случају јер се на тај начин негира суверенитет једне земље, а позива се и да се Србији замрзну ЕУ фондови, што је, јасно, на штету свих грађана Србије ако останемо без тих новчаних средстава. Такође, критикује се и "прекомерна употреба силе" од стране полиције приликом напада на зграду Старог двора, иако се у другим земљама и знатно