Монструм удовица злостављала супруга на самрти, па наследила његових 59 милијарди Оно што му је радила нема ни у хорор филмовима

Курир 08.02.2024
Монструм удовица злостављала супруга на самрти, па наследила његових 59 милијарди Оно што му је радила нема ни у хорор…

Шта су све људи у стању да ураде зарад новца најбоље показује прича Џулије Коч, данас друге најбогатије жене на свету чије се богатство процењује на импозантних 59 милијарди долара.

Њена прича на моменте подсећа на прави крими филм, а потом у другом, на хорор. Била је спремна на све, иако јој је супруг све већ дао. Она је иначе са своје троје деце наследила 42 одсто "Коцх Индустрије" од свог покојног мужа Дејвида Коча који је био потпуно заслепљен њом, и поред свих лоших ствари. Но да кренемо од самог почетка. Џулија Маргарет Флечер родом је из не тако имућне породице, и рођена је на фарми, а родитељи су јој држали продавницу намештаја.

Прочитајте још

Кључне речи

Култура, најновије вести »