Srbija pala posle drame i ludog meča: Nemačka blizu plasmana na Olimpijske igre, naše košarkašice prokockale pobedu

Nova 08.02.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Košarkašice Srbije izgubile su od Nemačke sa 66:73 u prvom meču kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Parizu ove godine.

Srbija je odigrala jedan veoma loš meč za svoje standarde, pogotovo u napadu, ali je imala šansu da slavi u neizvesnoj završnici. Nemačka je od prvog minuta vodila, ali su se naše košarkašice vratile u drugom poluvremenu, a onda na tri minuta do kraja čak i povele, prvo sa 56:55, a onda kasnije i sa 63:59. Međutim, Nemice su napravile veliku seriju, Srbija je bila brzopleta i mnogo je grešila, tako da je protivnik zasluženo stigao do pobede. Leoni Fibih je imala 20