(Poluvreme) šuterska klinika kaminskog: Partizan na krilima sjajnog centra stigao do vođstva protiv Bajerna!

Hot sport 08.02.2024

Čeka nas još 20 minuta velike borbe Košarkaši Partizana na svom parketu pred velikim brojem okupljenih Grobara igraju meč 26. kola Evrolige protiv nimalo prijatne ekipe Bajerna iz Minhena, a rezultat na poluvremenu je 45:41.

Prvi koš na meču i to vredan tri poena postiže Džejms Naneli, da bi na drugoj strani siguran iz igre leđima bio Serž Ibaka, a onda Panter pogađa drugu trojku za Partizan. I pored dobre uvodne igre Bajerna, crno-beli su uspeli da naprave seriju 6:0 i naprave preokret. Ipak, uspeva da uzvrati svojom drugom trojkom Karsen Edvards kojim donosi izjednačenje nemačkom timu. Nakon što je Edvards pogodio polaganje, na drugoj strani uzvraća Kevin Panter pogotkom sa