Pazarci nezadovoljni bodom: Suma ih spasio, traže smenu predsednika sudijske komisije! (foto) (video)

Hot sport 10.02.2024

Pazarci misle da su zaslužili „ceo plen“ protiv Železničara Fudbaleri Železničara su remizirali u Pančevu sa ekipom Novog Pazara rezultatom 2:2 u okviru 20. kola Super lige Srbije.

Železničar je dominirao tokom većeg dela utakmice, ali je izgubio kontrolu praktično u poslednjim trenucima meča nakon pogotka Sejdube Sume sa penala. Domaćin je poveo u osmom minutu golom Aleksandra Đorđevića, a peh za goste usledio je nedugo zatim kada je zbog povrede teren morao da napusti Marko Šćepović. Međutim, Novi Pazar je uspeo da izjednači rezultat posle gola Nikole Karaklajića u 33. minutu, nakon dodavanja Ljajića. Ipak, usledio je novi problem za Pazar