Partizan na brutalan način prekinuo crni niz! Parni valjak se surovo osvetio Igokei! Ubedljiva pobeda i demonstracija sile

Kurir 11.02.2024

Košarkaši Partizana pobedili su Igokeu rezultatom 98:52 u sklopu 20. kola ABA lige! Crno-beli su u ovaj meč ušli kao apsolutni favoriti i tu ulogu opravdali su na najbolji mogući način.

Izabranici Željka Obradovića nalazili su se u lošem momentu pre ovog meča, te su danas konačno uspeli da prekinu niz od pet uzastopnih poraza. Obe ekipe izjednačeno su ušle u današnju utakmicu, Igokea je u prvom poluvremenu pružala adekvatan otpro Parnom valjku, koji nije uspevao da se odlepi i napravi veću razliku u ranoj fazi meča. Rezultatski egal viđen je do sredine treće četvrtine, kada su košarkaši u crnim dresovima dodali gas, počeli pametnije da igraju i od