Rukomet: Spartak poražen u Vrbasu (31:28)

Subotica.com 12.02.2024  |  Subotica.com

Rukometaši Spartaka su poraženi u Vrbasu od domaćeg tima rezultatom 31:28 u 13. kolu Super B lige Srbije. Dobro su počeli utakmicu Subotičani i imali većim delom prednost, ali odličnom igrom u završnici prvog poluvremena Vrbašani su preokrenuli rezultat i do kraja održali stečenu prednost.

Prvih dvadesetak minuta meča proteklo je u izjednačenoj borbi gol za gol. Spartak je stigao do prednosti preko Spasića, ali je domaći tim odmah poravnao pogotkom Mirkovića. Sticali su Subotičani prednos i posle nekoliko izjednačenja i imali dva gola razlike 9:11 u 21. minutu , ali je odna usledila serija Vrbašana od pet golova i preokret za prednost od 14:11. Mirno su priveli prvi deo kraju i domaćin je čekao nastavak sa plus pet – 17:12. Razigrali su se Subotičani