Заволели смо је у филму "Недеља", а сада је одушевила главном улогом у серији "В (Фау) ефекат": "Било је изазовно за мене"

Блиц 13.02.2024
Заволели смо је у филму "Недеља", а сада је одушевила главном улогом у серији "В (Фау) ефекат": "Било је изазовно за мене"

Глумица Милица Јаневски говорила је о својој улози у серији "В (Фау) ефекат" у којој игра инспекторку криминалистичке полиције Београда.

Милицу смо недавно гледали у филму " Недеља" посвећен животу легендарном Џеју Рамадановском, у ком је маестрално одиграла лик Марине Туцаковић, а сада у у серији "В (Фау) ефекат", игра инспекторку која ради на главном случају самоубиства главног глумца на премијери позоришног комада. "Мени је било изазовно што је ово први пут да играм главну улогу, значи да сам број један на каст листи, да је цела серија ослоњена на мене", истакла је глумица за Тањуг. Јаневски

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »