Brahim Dijaz na jednoj i Lunin na drugoj strani, doneli Realu zlata vrednu pobedu

Sportske.net 13.02.2024  |  Sportske.net

Uprkos tome što su igrali bez svog najboljeg igrača Džuda Belingema, Real Madrid je odneo više nego važnu pobedu večeras iz Lajpciga.

Kraljevski klub slavio je 1:0 u gostima u okviru prvog meča osmine finala Lige šampiona protiv Lajpciga. Heroji "kraljevskog kluba" su Brahim Dijaz i Andrij Lunin. Furiozno je krenuo Lajpcig, poveo je već u drugom minutu, ali je gol poništen zbog ofsajda. Šeško je bio strelac, ali je sudija posle konsultovanja VAR-a odlučio da ne prizna pogodak, jer je Henriks koji je uticao na igru, odnosno bio iza golmana, bio u ofsajdu. Posle svega nekoliko minuta ponovo je