Novi šok u Kupu Radivoja Koraća: Mega bez polufinala, Vojvodina moćnom igrom oduševila

Nova 15.02.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Košarkaši Mege poraženi su od Vojvodine rezultatom 92:100 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća u Nišu.

Tipuj na domaću košarku uz MaxBet! Vojvodina je kontrolisala rezultat celim tokom utakmice, taktički je iznenadila protivnika u prvom poluvremenu zonskim presingom, čak i zonom u nekim trenucima, pa se Mega mučila na obe strane terena, pogotovo u prvih 20 minuta kada je velika razlika i napravljena. U drugom delu Mega je mnogo bolje i energičnije izgledala, ali je zaostatak bio prevelik da bi se sustigao za 20 minuta igre. Najbolji u pobedničkoj ekipi bio je Luka