Ludnica u ligi šampiona Arnautović pogodio - Inter posle drame slavio nad Atletikom! PSV i Dortmund odigrali nerešeno u Ajndhovenu

Kurir 20.02.2024
Ludnica u ligi šampiona Arnautović pogodio - Inter posle drame slavio nad Atletikom! PSV i Dortmund odigrali nerešeno u…

Fudbaleri Intera slavili su na svom terenu nad Atletiko Madridom sa 1:0, dok su PSV i Borusija Dortmund odigrali nerešeno 1:1 u Ajndhovenu, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

MILANO Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu u Milanu Atletiko Madrid 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Jedini gol postigao je Marko Arnautović u 79. minutu. Atletiko je prvi zapretio u 12. minutu, kada je u prilici bio Samuel Lino, ali je šutirao pored gola. Inter je posle toga imao inicijativu, ali bez pravih prilika. U 26. minutu Alesandro Bastoni je iz izgledne šanse šutirao pored gola. U 32. minutu Markus Tiram je dodao do Lautara