Inter slavi Srbina: Arnautović presudio Atletiku, PSV sa bele tačke izvukao remi protiv Borusije! (video)

Hot sport 20.02.2024

Jorgandžije nisu odolele Fudbaleri milanskog Intera su teškom mukom na svom terenu uspeli da savladaju ekipu Atletiko Madrida u prvom meču osmine finala Lige šampiona, a konačan rezultat je bio 1:0.

Od samog starta meča domaćin je mnogo više pretio, a kapitalnu priliku je u 38. minutu propustio Lautaro Martinez kome je loptu ostavio Markus Tiram, ali on je zakasnio sa šutem U 63. minutu sjajnu šansu u petercu Atletika je imao Marko Arnautović, ali nije uspeo da je iskoristi. Međutim, Srbin sa austrijskim pasošem je na kraju uspeo da donese pobedu Interu pošto je bio na pravom mestu da pokupi odbitak nakon pokušaja Martineza i tako matira Oblaka. ARNAUTOVIC