LŠ: Fudbaleri Intera pobedili Atletiko Madrid, remi PSV-a i Borusije Dortmund (foto)

Dnevnik 20.02.2024  |  Tanjug

MILANO: Fudbaleri Intera pobedili su večeras u Milanu ekipu madridskog Atletika rezultatom 1:0 (0:0) u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Jedini gol na utakmici postigao je Marko Arnautović u 79. minutu. Revanš meč između Atletika i Intera biće odigran 13. marta od 21 čas u Madridu. Fudbaleri PSV-a i Borusije Dortmund odigrali su večeras u Ajndhovenu bez pobednika, 1:1 (0:1) u prvom meču osmine finala LŠ. Borusija je povela golom Donijela Malena u 24. minutu. Izjednačenje timu iz Ajndhovena doneo je Luk de Jong iz penala u 56. minutu. Glavni arbitar na ovoj utakmici bio je srpski sudija Srđan