Preminuo muškarac koji je S teškim povredama primljen 9. Februara u Podgorici: Uhapšen osumnjičeni, član kriminalne grupe!

Kurir 24.02.2024
Preminuo muškarac koji je S teškim povredama primljen 9. Februara u Podgorici: Uhapšen osumnjičeni, član kriminalne grupe!

M.N. preminuo je u Kliničkom centru Crne Gore od posledica povreda, nanetih 9. februara, saopšteno iz policije CG.

Dvadesetsedmogodišnji S.R. je uhapšen zbog sumnje da je naneo tešku telesnu povredu M.N. Kako se piše u saopštenju Uprave policije S.R. je član organizovane kriminalne grupe, prenose Vijesti. „Osumnjičeni S.R. se pripremao i pokušao da pobegne, međutim, u ranim jutarnjim časovima, adekvatnim operativno-taktičkim merama i radnjama policijskih službenika, sprečen je u toj nameri i nakon izlaska iz stambenog objekta, u neposrednoj blizini, lišen je slobode. Tom

Povezane vesti »

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »