Kakvo ludilo od utakmice! Vlahović apsolutni heroj Juventusove pobede u 95. Minutu! Srbin dao dva gola, pa namestio trijumf! Video

Kurir 25.02.2024
Kakvo ludilo od utakmice! Vlahović apsolutni heroj Juventusove pobede u 95. Minutu! Srbin dao dva gola, pa namestio trijumf…

Reprezentativac Srbije, Dušan Vlahović, heroj je Juventusove pobede u neverovatnoj utakmici. "Stara dama" je u Torinu, u 26. kolu Serije A pobedila Frozinone rezultatom 3:2, a Vlahović je na ovom meču bio dvostruki strelac i asistent kod pobedonosnog pogotka Ruganija u 95. minutu.

Juventus je na ovoj utakmici imao prednost, zatim i zaostatak, a na kraju je uspeo da dođe do bodova. Srbin je već u trećem minutu zatresao mrežu nakon što se odlično snašao u kaznenom prostoru rivala. Frozinone je ubrzo stigao do izjednačenja preko Kedire u 14. minutu, a već u 27. je imao prednost zahvaljujući pogotku Brešaninija. Ali, na scenu je ponovo stupio Vlahović koji je doneo izjednačenje Juventusu u 32. minutu kada je, još jednom, odlično reagovao u