Petrović ostao bez trofeja! Liverpul nakon produžetaka srušio Čelsi - Van Dajk golom u 118. minutu doneo veliko slavlje Redsima!

Kurir 25.02.2024
Petrović ostao bez trofeja! Liverpul nakon produžetaka srušio Čelsi - Van Dajk golom u 118. minutu doneo veliko slavlje…
Fudbaleri Liverpula osvojili su Liga kup Engleske. Liverpul je u finalu na "Vembliju" savladao Čelsi nakon produžetaka rezultatom 1:0. Pobedonosni gol postigao je Virdžil Van Dajk u 118, minutu. Srpski golman Đorđe Petrović blistao je na golu Čelsija, ali ništa nije mogao kod gola Liverpul. Trener Jirgen Klop imao je mnogo kadrovskih problema pa je pružio priliku nekolicini tinejdžera, ali ni to nije pomoglo Čelsiju. Liverpul je prva ekipa koja je stigla do