Vojvodina 16. Put osvajač Kupa Srbije: Mladi Radnik pao u sjajnom odbojkaškom finalu

Večernje novosti 25.02.2024

Odbojkaši Vojvodine stigli su do drugog pehara u sezoni, pošto su u Obrenovcu u finalu Kupa Srbije savladali ekipu Mladog Radnika u četiri seta - 3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:21).

FOTO: OSS Novosađanima je ovo bila 16. titula u nacionalnom Kupu, a ujedno i drugi pehar u sezoni, jer su na početku takmičarske godine dobili Partizan u Superkupu. Prvi set uspela je u svoju korist da reši Vojvodina, da bi Mladi Radnik na identičan način uzvratio u drugom setu. Nisu nimalo loše igrali Požarevljani, imali su svoje šanse pred dosta "viđenih" gostiju iz sveta odbojke, koji su došli da isprate ovaj meč. FOTO: OSS Ipak, Novosađani su i u trećem i