Nemoćan i Džerard: Sergejev gol i Mitrovićeva peta – Al Hilal nastavlja ka svetskom rekordu (VIDEO)

Danas 26.02.2024  |  G. A.

Saudijski fudbalski klub Al Hilal iz Rijada, u kojem su među glavnim uzdanicama od prošlog leta Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić, ne zna za poraz ni u jednom od tri takmičenja ove sezone to jest na 32 meča.

U domaćem šampionatu je u vođstvu sa sedam bodova više od gradskog rivala Al Nasra, svog prvog pratioca. Pobedio je i u 21. kolu. Kao gost je s 2:0 savladao Al Itifak, čiji je trener nekadašnji as Liverpula i engleske reprezentacije Stiven Džerad. Milinković Savić je u 39. minutu glavom zakucao loptu u mrežu. Prednost je na izdisaju prvog poluvremena udvostručio Al Davsari, koga je Mitrović efektno proigrao petom, dajući mu zamajac za prodor iskosa s leve strane do