Fudbalerke Srbije nakon poraza od Islanda ostale bez divizije A Lige nacija (VIDEO)

Danas 27.02.2024  |  A. Pavlović

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da izbori plasman u A diviziju Lige nacija.

One su posle dva meča u baražu za popunu najjače lige u ovom takmičenju poražene od Islanda ukupnim rezultatom 3:2. U prvom meču igranom u Srbiji bilo je 1:1, a u revanšu 2:1. Srbija je sjajno započela utakmicu, te je već u šestom minutu povela preko Alegre Poljak, a na asistenciju Jelene Čanković. Ipak Islanđanke su zaigrale mnogo bolje u drugom poluvremenu i u finišu su u potpunosti preokrenule rezutat. Prvo su u 75. minutu poravnale rezultat na 1:1 preko Svindis