Ову апликацију је свет брисао највише у 2023! Можда ће вас изненадити што је баш она на првом месту (Није кс, а ни Тхреадс)
Курир 27.02.2024

Извештаји показују да се корисници у просеку користе са шест до седам различитих платформи сваког месеца и проводе око два сата и 24 минута дневно на њима.
Иако апликације друштвених медија играју кључну улогу у свакодневном животу милиона, њихова привлачност може брзо да опадне. Њихови креатори се труде да их ажурирају, дају им на значају и да опстану у оштрој конкуренцији, али неке од њих су прилично лоше прошле у 2023. години. Како број корисника друштвених медија широм света наставља да расте, последњи пут забележен на око 4,8 милијарди, неке популарне платформе губе наклоност. Извештаји показују да се