Rukometaši Vojvodine poraženi od flenzbruga u ligi Evrope: Odluka pada u Novom Sadu

Dnevnik 27.02.2024  |  Dnevnik.rs

Rukometaši Vojvodine poraženi su od Flenzburga sa 42:30 u trećem meču glavne runde Lige Evrope pred 5.000 navijača u Flenz areni.

Novosađani su solidno počeli meč i iako dodatno slabljeni neigranjem reprezentativca Srbije Petra Đorđića održavali su egal sa favorizovanim Nemcima. Sve konce u napadu Voše vukao je Slovenac Gregor Ocvirk koji je postigao četiri od pet pogodaka gostiju do osmog minuta. Koliko su efektni u kontrama domaći su pokazali u trenucima kada su Novosađani pravili tehničke greške nakon kojih je sledio ili gol ili iznuđen sedmerac nemačkog šampiona. Nakon 20 minuta igre bilo